Menu
Vakantie Griekenland

Asterias Village Aanbiedingen

Aanbieder Verzorging Dagen Prijs v.a. Boeken
Royal.nl Logies 8 €282 Bekijk
VakantieDiscounter Logies 8 €346 Bekijk
Suntip Logies 8 €192 Bekijk
Travel Store Logies 8 €322 Bekijk

Wie heeft de beste aanbieding? Over deze aanbiedingen

Appartement Asterias Village, Kreta ⭐️⭐️⭐️⭐️

Kreta | Piskopiano | Appartement | 4 sterren

  • Vluchtduur: 3,5 uur
  • Transfertijd: 20 minuten
  • Afstand strand: 1500 meter
  • Afstand centrum: 1300 meter
  • Gecheckt door Royal Griekenland
  • Beoordeling: 8.7 (Heerlijk)
  • Internet­beoor­delingen: 943
  • Laatste prijscheck: 20-09-2021

Vroegboekkorting & Last Minutes

Boek zorgeloos uw voordelige pakketreis voor Asterias Village via Royal.nl.

Vertrekperiode
Vakanties
Komende maanden
Vertrekdatum

Reisduur
Reisduur

Vliegen vanaf
Vliegen vanaf
Vliegen vanaf Nederland
Vliegen vanaf Duitsland
Vliegen vanaf België
Voorkeur

Verzorging
Verzorging

Touroperator
Touroperator

Reisgezelschap
Volwassenen

Kinderen

6 nachten 7 nachten 8 nachten

Deze selectie leverde helaas geen resultaten op.
Pas indien gewenst uw combinatie van voorkeuren aan.

Enkele alternatieven:

  • Later:
Za 25 sep
Zo 26 sep
Ma 27 sep
Di 28 sep
Wo 29 sep

Onze beoordeling van Asterias Village Over Royal Griekenland

Het op 1,5 km van het strand gelegen Appartement Asterias Village heeft grote, comfortabele appartementen en is een leuk opgezet complex met heerlijke eetgelegenheden en een leuk zwemgedeelte met een jacuzzi. 8.7 (Heerlijk)

Samenvatting uit 943 meningen van Asterias Village bezoekers

Appartement Asterias Village ligt op 1,5 km van het strand in Piskopiano en op 1,3 km van het lokale centrum. De appartementen krijgen veel complimenten. Het ‘grote balkon heeft een tafel met zitje, de badkamer is verzorgd en voorzien van een heerlijke douche en de kitchenette is functioneel ingericht’. Minpuntje is ‘het wat harde bed’. De medewerkers zorgen voor ‘een fijne ontvangst’ en zijn ‘behulpzaam waar nodig’. De algehele schoonmaak ‘is in orde’ en de relatief ‘gunstige prijs-kwaliteitverhouding’ een ‘pluspunt’. Bij het zwembad heeft u ‘prachtig uitzicht op zee’ en bij het zwemgedeelte zijn een kinderbad en een jacuzzi aangelegd. Op het complex zijn twee eetgelegenheden aanwezig waarbij u ‘heerlijk kunt dineren’ voor een ‘schappelijke prijs’. Bij Asterias Village ligt een supermarkt ‘met een groot assortiment’ en velen willen ‘graag nog een keer terug gaan’. Asterias Village krijgt als eindcijfer van vakantiegangers een 8.7 (Heerlijk). Gecheckt door Royal Griekenland.

Lees zelf de meningen van reizigers

Kenmerken en faciliteiten van Asterias Village

Asterias Village heeft de volgende kenmerken

  • Goedkoop

Appartement Asterias Village beschikt o.a. over deze faciliteiten

  • Restaurant
  • Snackbar
  • Bar/kantine
  • Winkel
  • Zwembad
  • Handdoeken(service)
  • Kinderzwembad
  • Jacuzzi
  • Kinderspeelplaats
  • Internethoek
  • Draadloos internet
  • Nabij golfbaan
  • Wasserette
  • Kinderopvang

De kamers beschikken o.a. over deze faciliteiten

  • Airco
  • Kluis op kamer
  • Koelkast/minibar
  • TV
  • Balkon/terras
  • Bedlinnen
  • Internet op kamer

Boek Appartement Asterias Village online! Royal Griekenland tipt: Royal.nl 8 dagen vanaf €282 p.p. Boek nu en profiteer

Foto’s van Asterias Village

Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6 Foto 7 Foto 8 Foto 9

Ligging

Asterias Village ligt in Piskopiano (Griekenland)

Piskopiano is een klein en gezellig dorp vlak bij de stad Chersonissos. Meer over Piskopiano

Omgeving Asterias Village

Appartement Asterias Village ligt op 1500 meter van het strand en op 1300 meter van het centrum. De transfertijd vanaf het vliegveld naar Piskopiano bedraagt circa 20 minuten.

Accommodaties in de buurt Afstand Cijfer
Piskopiano Village 0,2 km 8.1
Amazones Kalimera Village 0,2 km 8.6
Amazones Driades 0,3 km 8.8
Amazones Village 0,3 km 8
Lofos 0,3 km 8.4
Elgoni 0,4 km 8.9

Bekijk alle 10 accommodaties in Piskopiano

Weersverwachting Piskopiano

Dinsdag

  • Max: 30°C
  • Min: 22°C
  • Neerslag: 0mm

Woensdag

  • Max: 25°C
  • Min: 20°C
  • Neerslag: 0mm

Donderdag

  • Max: 20°C
  • Min: 16°C
  • Neerslag: 5.5mm

Vrijdag

  • Max: 20°C
  • Min: 15°C
  • Neerslag: 0.1mm

Zaterdag

  • Max: 21°C
  • Min: 16°C
  • Neerslag: 0mm

Zondag

  • Max: 24°C
  • Min: 18°C
  • Neerslag: 0mm

Maandag

  • Max: 24°C
  • Min: 19°C
  • Neerslag: 0mm

Bekijk de Piskopiano weersverwachting voor 14 dagen

Royal maakt gebruik van cookies om websiteverkeer te analyseren en royalgriekenland.nl te verbeteren. Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, geeft u aan akkoord te zijn.